Akvariumų įrengimo paslaugos

Teikiame akvariumų įrengimos paslaugas. Po visų planų suderinimo yra žymiai lengviau įrengti ar tiesiog pastatyti naują akvariumą. Tai padaroma kliento pageidaujamu laiku, kad akvariumo įrengimo procesas nemaišytų biuro ar buities darbams. Remiantis ilgamete patirtimi, pastebime, kad žmonėms yra žymiai maloniau pamatyti jau galutinį rezultatą, nei stebėti visą darbų eigą.

Pilnas akvariumo pastatymas ir vidaus dekoro sukūrimas atliekamas tą pačią dieną. Žuvytės atvežamos kiek vėliau, tik nusistovėjus vandens biologinei pusiausvyrai.Augalinių akvariumų suvešėjimas užtrunka kiek ilgiau, bet tuo procesu kas dieną rūpinasi mūsų profesionali komanda. O kada akvariumas būna pilnai paruoštas, mes klientus supažindiname ką ir kaip reikia daryti, kad jis išliktų geriausios formos, iki mums atvykstant atlikti suplanuotus priežiūros darbus.

Siųsti užklausą

Prieš įsigyjant akvariumą, būtina išsami konsultacija apie jo paskirtį. Reikia atsižvelgti į labai daug niuansų, kurie vėliau lems sėkmingą jo priežiūrą. Ar tai būtų akvariumas Jūsų namuose, ar biure, ar komercinėse patalpose, visur galioja tas pats klausimas – kiek laiko ir, ar sudėtinga bus jį prižiūrėti? Kiekvienos vietos aplinka yra be galo svarbi – interjeras, šviesa, patalpos temperatūra ir t.t.

Mes išskiriame tris gėlavandenių akvariumų kategorijas.

Kieto dekoro akvariumai

Šie akvariumai išsiskiria savo minimalistiniu stiliumi. Tokio tipo akvariumai yra reikalaujantys mažiausiai priežiūros, bei leidžiantys laikyti didesnes žuvis, ar tokias, kurios, pavyzdžiui, gyvų augalų akvariumuose tiesiog išnaikintų visą augmeniją.

Siųsti užklausą

Dekoratyviniai akvariumai

Tai kieto dekoro ir dirbtinių augalų akvariumų derinys. Galima suteikti žuvytėms daugiau kontrasto, turint daugiau spalvingų augalų, priderintų ir prie aplinkos, ir prie akvariumo dizaino.

Siųsti užklausą

Gyvų augalų akvariumai

Įrengiant tokį akvariumą čia jau pagrindas yra ne žuvytės, o būtent – augalai. Tai nereiškia, kad užtenka tiesiog susodinti kelis augalus ir viskas. Yra didžiulis menas gebėti sukurti teisingą aplinką žuvytėms, o jų namai tampa gyvu vandens paveikslu. Nemeluosim teikdami, kad šie akvariumai yra vieni iš prabangiausių ir labiausiai klientų norus tenkinančių akvariumų. Absoliutų individualumą suteikianti dalis, kuri sulaikys kekvieno akį. Bet, be pastovios profesionalios priežiūros, šie tiesiog sunyktų.

Kad bet kuris akvariumas būtų tobulai išvystytas, reikia rūpestingai jį prižiūrėti ir kantriai subrandinti. Mes rūpinamės šiuo procesu. O klientai gali ramiai stebėti švarų akvariumo vystymąsi jų užimtuose gyvenimuose.

Siųsti užklausą